KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494201

nr 1749 4201

Annika Pettersson, Komposition. Signerad, daterad -11. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x53

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:22:44

8/12 16:11:20 1      700 kr
8/12 19:17:44 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer